Małe Ciche – wiele atrakcji dla każdego

Małe Ciche to niezwykle urocza i kameralna miejscowość, do której przyjeżdża mnóstwo turystów zarówno latem, jak i zimą. Piękne, malownicze widoki, ciekawe trasy piesze, serdeczność mieszkańców, pyszna podhalańska kuchnia – to wszystko sprawia, że każdy kto tu przyjedzie, zakochuje się bez reszty.

Małe Ciche – atrakcje dla dzieci zimą

Małe Ciche świetnie się sprawa na wyjazdy rodzinne szczególnie w ferie zimowe. Dla dzieci czeka tu mnóstwo atrakcji. Począwszy od nauki jazdy na nartach czy snowboardzie w specjalnie przystosowanych dla najmłodszych szkółkach i trasach. Po zajęcia można wybrać się na urokliwe pagórki, by podjeżdżać na sankach. A wieczorami idealną atrakcją będzie kulig po okolicy zakończony ogniskiem z kiełbaskami.

Małe Ciche – gdzie iść na sanki?

Niezależnie od wieku maluchów, czeka na nasze pociechy mnóstwo pagórków oraz specjalnych trasy przystosowane do jazdy na sankach. Co ciekawe, również dorośli często korzystają sami z takiej atrakcji.

Małe Ciche z psem

Zdecydowanie tak. Zabierz na swoje wakacje pupila. Wiele miejsc noclegowych z chęcią przyjmuje także nasze domowe zwierzaki, dlatego też zabieraj go na długie spacery po okolicy i korzystaj z wyjątkowych widoków. A tych ostatnich tutaj nie brakuje. Piękna, malownicza miejscowość idealnie sprawdzi się zarówno na weekendowy wypad, jak i dłuższe wakacje.